pondělí 27. září 2021

Právě teď nás baví

 A je to tu. Léto a prázdniny jsou za námi, letos bylo, alespoň u nás, poněkud zvláštní. Chladné a hodně deštivé, takže slunečních dní bylo opravdu pomálu. O to víc vás určitě budou zajímat nové tipy na knihy. Přátelé, jsme zase tady s naší pravidelně nepravidelnou rubrikou Právě teď nás baví. Jste zvědaví, jaké knihy nás poslední dobou nejvíce zaujaly a které nás prostě baví? Pak si udělejte kávu, nasaďte brýle a pohodlně se usaďte…

 

Ztracená historie snů

Představte si svícny s hořícími svíčkami, téměř prázdné panské sídlo, kočáry s koňmi, dámy s bohatými šaty s korzety – to vše tvoří dokonalou atmosféru tohoto temného příběhu, který vás rozhodně překvapí. Ztracená historie snů je viktoriánský román plný zvláštních tajemství, a vypráví o tom, jak tenká může být hranice mezi životem a smrtí, láskou a nenávistí, a také snem a skutečností.

 

V pasti Araba

Další román z pera slovenské autorky Mirky Manákové, jsem si nemohla nechat ujít. Všechny její předešlé knihy jsou výborné, svižné a akční. Mirka píše napínavé romány z arabského prostředí, u kterých si budete hryzat nehty od začátku do konce, ani chvilku se nebudete nudit a ani se nenadějete a budete na konci knihy. Její romány se zabývají problematikou současnosti a čtou se jedním dechem.


Pokračování článku čtěte zde v Magazínu Dobrých knih.


Žádné komentáře:

Okomentovat