středa 31. srpna 2016

Recenzáčky z Moby :)Včera mi dorazily dva krásné recenzáčky z nakladatelství MOBA, kterému tímto moc děkuji. Úsměvy žen mě zaujaly hned na první přečtení. Obálka je krásná a má zvláštní povrch, na omak moc příjemná (jako serie Landry od Virgie C. Andrews). A Náš nejmladší má čtyři tlapky mi hodně připomíná knihu a film Marley a já. Určitě bude stejně skvělá. Pojďme se na obě hned podívat a představit anotací.

 
 ÚSMĚVY ŽEN
 
Nicolas Barreau
 
Aurélie Bredinová je hezká, mladá kuchařka z Paříže. Před časem zdědila po otci restauraci „Le Temps des Cerises“ – Čas třešní. Když ji opustí přítel, přestává věřit v upřímnou lásku a bloudí smutně městem. Ačkoli vůbec nečte, náhodou se ocitne v knihkupectví a objeví knížku Úsměvy žen od Roberta Millera. Začte se do ní a od první stránky má pocit, že má s knihou překvapivě mnoho společného: hrdinka se Aurélii hodně podobá, nosí dokonce stejné šaty a v knize existuje i restaurace Čas třešní. Aurélii to tak překvapí, že nabyde dojmu, že tohle nemůže být náhoda, nýbrž osud, a zatouží po osobním setkání s autorem knihy…
 
 


 
 
 
NÁŠ NEJMLADŠÍ MÁ ČTYŘI TLAPKY
 
Dana Gringel
 
Dana psa nechtěla, její dcera ano. Sotva je štěně doma, má ho – jak jinak – na krku matka. Že to ale bude tak strašné, to opravdu nečekala. Dvanáctkrát s ním byla venku, a sedmkrát se vyčural v bytě! Prostě hrůza. Rodina prožívá utrpení, ale vydrží. Nakonec se všechno v dobré obrátí, z nového člena rodiny se vyklube opravdový přítel a předvede všem, jak to má být: život naplno a štěstí tady a teď.
 

 
Už se na obě moc těším :-) Hned jak dočtu Vdanou potvoru, tak se pustím do Úsměvů žen.
Krásný slunečný den přejeme všem.
 
*Veru
 
 


Žádné komentáře:

Okomentovat