čtvrtek 20. dubna 2017

Oko za oko


 
Kat, Mary a Lillia žijí na ostrově Jar a chodí na stejnou střední školu. Dohromady je spojuje touha po pomstě. Udělit lekci těm, kteří je šikanovali, vysmívali se jim a udělali jim ze života peklo.

Kat je rebelka a snaží se užívat života, jak může. Ale už ji štve, jak jí to znepříjemňuje její bývalá nejlepší kamarádka, která je zároveň největší oblíbenkyní z celé školy, je populární, je cool a ještě ke všemu je vedoucí roztleskávaček.

Mary je slušná, tichá mladá holka. Možná se může se zdát zakřiknutá. Má taky proč. Tíží jí totiž tajemství. Před šesti lety ostrov opustila kvůli klukovi, který ji šikanoval. Ale vrátila se a chce, aby ten, kdo jí ublížil, taky trpěl.

Lillia je nejlepší kamarádka té nejvíc cool holky ze školy – budoucí královny plesu. Ale Lil je její pravý opak – slušná a hodná na všechny. Když jí ublíží jeden kluk, rozhodne se, nenechat to jen tak. Už se sebou nenechá všemi zametat.


„Pojď se mnou dneska obejít moje kunčofty a já tvýmu bráchovi neřeknu, že si ode mě jeho jménem kupuješ éčko.“ (…) „Jsi malá ségra mýho kámoše, takže na tebe nehodlám nic zkoušet. Hele, klidně ti dám pět babek slevu. No tak, koťátko. Nebo máš dneska v plánu něco jinýho?“ Nic v plánu nemám, ale o to tady nejde. Prostě chci koupit tu extázi a padat domů, ne se celý večer zahazovat s Kevinem na jeho drogových pochůzkách.


Pokračování recenze si můžete přečíst na stránkách magazínu Dobrých knih zde. 
1 komentář:

  1. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

    Obchodujte kdekoliv - Váš čas je drahý. Obchodujte na počítači, mobilu a tabletu

    Otevřené obchody na eToro - 227,651,647

    OdpovědětVymazat