středa 13. září 2017

Plná peněženka aneb chcete ušetřit při nákupu knih a jiného zboží?

 
 
Nedávno jsem objevila stránky Plná peněženka, nakupování přes něj mě tak nadchlo, že vám ho chci přiblížit. Ušetří vám peníze a z každého nákupu vám vrátí určité procento zpět.  Je to hodně výhodné a nic to nestojí. Jen dva kliky na vaší myši. Nejdříve se tedy zaregistrujete a pak už to frčí jako po másle. Pokud chcete nakupovat cokoliv na netu, vezměte to přes Plnou peněženku. Díky ní ušetříte.  A korunky se kutálí přímo do vaší peněženky J.
 
 
Portál neustále vymýšlí nějaké odměny a akce navíc a to se mi opravdu zamlouvá.
Dám vám svůj osobní příklad. Nakoupila jsem knihy u Albatrosmedia.cz přes Plnou peněženku. A hned jsem skoro 40Kč ušetřila J . Při nákupu za 460,-. Jenom tak. A jak jsem psala výše – korunka ke korunce a kutálejí se rovnou do vaší peněženky… Čím vyšší pak samozřejmě nákup, tím více peněz zpět.
Koupila jsem tyto dvě knihy:


 
 
První díl bestsellerového příběhu o velkém dobrodružství a výjimečném přátelství.
Nikdy se nepřibližuj k vodě! To byla poslední slova její matky, předtím než zmizela. Aleu však voda a tajemství kolem ní natolik přitahují, že vyrazí s kamarády na plavbu po moři. Při jedné bouři ale spadne přes palubu a už nikdy nebude nic jako dřív…

 


 
Romantický pohádkový příběh z pera bestsellerové autorky Jodi Picoultové.

Šestnáctileté Delilah se povedlo nemožné. Dokázala vytáhnout okouzlujícího prince Olivera ze stránek oblíbené pohádky a vyměnit ho za svého kamaráda Edgara. Co ale s takovým princem v našem světě? Přeci jen tu máme trochu jiná pravidla. Takže zatímco se Oliver učí přecházet ulici, Edgar se musí vypořádat s rolí chrabrého prince, jehož život se při každém čtení opakuje. Může najít princ z pohádkového příběhu svůj šťastný konec v našem světě, nebo se bude muset s Delilah rozloučit?
 
 


Chcete vydělávat nakupováním? Toto je skvělá volba, která vás nic nestojí J. Navíc má Plná peněženka opravdu veliký výběr různých e-shopů (je jich přes 450!). Od knih, kosmetiky, veliké weby jako Kasa, Mall aj. až po lékárny či koupelnové doplňky. Dokonce i zahraniční e-shopy jako jsou Aliexpress a E-bay . U každého shopu je jiné procento cashbacku, ale to nejvyšší je dokonce 25%! Což je opravdu mazec. Navíc hned při registraci dostanete bonus 50Kč, plus s každým dalším bonusem, který můžete splnit (ale nemusíte), dostanete další peníze na účet.
 
Vydělávejte nakupováním! Určitě to vyzkoušejte, nic to nestojí J
K dnešnímu dni Plnou peněženku využívá již přes 300tisíc uživatelů. Nyní už i včetně mě. Tak proč ne i vy? J
Registrace je možná zde.

https://www.plnapenezenka.cz/penize-zpet/365399/
 
 
 
 
 

 
5 komentářů:

 1. Anonymní2/10/17

  Taky přes Plnou peněženku nakupuji. Ideálně je to hlavně okolo Vánoc, to se dá ušetřit dost peněz.

  OdpovědětVymazat
 2. Quantum Binary Signals

  Professional trading signals sent to your mobile phone every day.

  Follow our trades NOW & make up to 270% per day.

  OdpovědětVymazat
 3. U tady těch cashback portálů se mi nelíbí že na peníze, které jejich použitím ušetříte, musíte dlouho čekat. Místo toho tak už dlouho používám slevové kupony z http://kuponozdroj.cz/, kde tu slevu pocíte hned při objednávce.

  OdpovědětVymazat
 4. O plné peněžence jsem už slyšela, ale ještě jsem jí nezkoušela. Pokaždé, když nakupuji přes internet, na to zapomenu. Stejně ale radši chodím po obchodech a zboží si vybírám na vlastní oči. Koupila jsem si nedávno novou koženou peněženku , tak ji musím čas od času provětrat, aby mi neležela pořád jen ve skříni :-) .

  OdpovědětVymazat