středa 23. května 2018

Stříbrná labuť
„Nazdar Madison. Ty nás možná neznáš, ale my známe tebe. Chceme si zahrát hru. A poslouchej, co se stane, pokud prohraješ…“No tedy vážení, tohle bylo fakt něco! Znali jste Royalovic kluky a zdáli se vám tvrdí? To byla jenom sladká omáčka. Elitní klub králů je opravdu poněkud silnější kafe! Navíc je těch svalnatých kluků hned deset! Deset párů očí, které vás sledují na každém kroku. Jsou nebezpeční, jsou krásní a chtějí si hrát… Ale tahle hra nebude jen tak pro každého. Kdo ji přežije?
Madison Montgomeryová pochází z bohaté rodiny, ale její matka před lety spáchala vraždu a poté sebevraždu. Madi doufá, že na Akademii Riverside v Hamptons začne s otcem nový život. Jenže nepočítala s desítkou drsných hochů, kteří škole vládnou. Když si Madison všimne, že jejich vůdce Bishop Hayes na ní stále zírá a pozoruje jí, odkryje jí tím zcela nový svět, o němž neměla ani tušení. Svět, který začíná a končí u Elitního klubu králů. Ten jí převrátí celý život naruby. Zaplavují ji tajemství, hrůza, odhalují se rodinné lži… Ani sama Madison netuší, co je vlastně zač a proč je v tak obrovském nebezpečí…Uculím se na něj a on mi sevře vlasy silněji. Zasyčím. „Nejsem hračka, Bishope.“

„Špatná odpověď, Madison, protože ty jsi moje hračka. A víš, co se stalo s tou poslední?“ Druhou rukou mi obejme hrdlo jako obojek a znovu přejede rty po mých ústech, po tom kousanci. „Rozbila se.“Pokračování recenze čtěte zde na webu Dobrých knih.
Žádné komentáře:

Okomentovat