pondělí 16. března 2020

Novinky pro zdravé hubnutíBlíží se léto a s ním plavková sezona. Jak už to tak bývá, hodně lidí řeší hubnutí, jak na to, jakou dietu držet a čeho se vyvarovat. V tomto článku vám přinášíme to nejlepší okolo zdravého hubnutí, od štíhlých receptů po pečení bez mouky a celkové průvodce hubnutím. Pokud také tuto otázku každoročně řešíte nebo prostě chcete změnit svůj životní styl, podívejte se na naše tipy.

Jako první tu  pro vás máme Jíme zdravě po celý rok. Jedná se o fitrecepty pouze z českých surovin, obsahuje sezónní recepty, rychlé obědy, večeře, ale i netradiční sladkosti. Dieta na míru nám ukazuje, že díky zdravému nastavení stravování přímo pro vaše tělo dokážete nejen zhubnout, ale také předcházet různým nemocem.
 
         
 
Břicháč Tom vydal svou další knihu, tentokráte s recepty pro celou rodinu. Jmenuje se Máme to rádi zdravě. Najdete zde výborné, vyzkoušené recepty bez použití bílé mouky, na kterých si pochutná celá rodina.  Zdravé sladkosti po celý den? No jasně, i takhle to jde. Žít zdravě a milovat sladké nemusí být neslučitelné. Podívejte na tuto skvělou publikaci, která to dokazuje. Na podobné téma je také Cukrfree kuchařka, kde najdete všechny nízkosacharidové, nízkofruktozové a bezlepkové dobroty.
 
               
 
 
 
 
 
 
Pokračování článku čtěte zde v Magazínu Dobrých knih.
 
 
 
 
 
 

Žádné komentáře:

Okomentovat