pondělí 24. května 2021

Babiččina kouzelná zahrádka


Krásná pohádková knížka z pera naší oblíbené Sandry Dražilové Zlámalové, s úžasnými ilustracemi Marie Koželuhové, vaše dětičky zaujme už od první stránky...


Anotace:

Eliška a Jakub jedou na prázdniny k babičce a dědovi do Žulových hor. Na tom by nebylo nic tak divného, nebýt babiččiny zahrádky, kde kouzla nejsou ničím výjimečným. Že to není možné? Omyl!
Právě na obyčejných zeleninových záhoncích zažijí děti úžasná dobrodružství, poznají spousty neobvyklých bytostí a také se seznámí s 
různými druhy zeleniny a jejich vlastnostmi.



Že vaši nejmenší nemají v lásce zeleninu? Chtěli byste, aby se s ní lépe seznámili a jedli jí s chutí? Žádný problém! Pořiďte jim Babiččinu kouzelnou zahrádku, která jim představí celé záhonky kouzelné zeleniny a ještě s ní zažijí spousty dobrodružství. Navíc je čeká za každou kapitolou spousta zábavy! Najdou zde otázky k textu, vyplňovačky, křížovky, místa ke kreslení, různé hádanky a spousty dalších aktivit. 


Babiččina kouzelná zahrádka je zkrátka príma pohádková knížka pro děti školkového, ale i školního věku. Určitě si od vás rády poslechnou tato krásná dobrodružství před spaním nebo si sami přečtou pár kapitol a užijí si u toho spousty zábavy. Tato knížka je kouzelná, poučná, vtipná a také nádherně ilustrovaná. Moc se nám Babiččina kouzelná zahrádka líbila a určitě ji doporučujeme všem dětem. 


Moc děkuji nakladatelství BAMBOOK za recenzní výtisk.

Knihu koupíte zde.










Žádné komentáře:

Okomentovat